Notariusze A. Kultys K. Skawińska​

O naszej kancelarii

Notariusze Anna Kultys, Katarzyna Skawińska
Kancelaria Notarialna Spółka Cywilna

Notariusz Radom - kancelaria Anny Kultys i Katarzyny Skawińskiej

Siedziba Kancelarii znajduje się na parterze budynku przy ulicy Sienkiewicza nr6. (róg ul.Moniuszki naprzeciw Pałacu Ślubów, obok apteki). Istnieje możliwość parkowania samochodów przy ulicy Sienkiewicza oraz Moniuszki. Możliwy jest dojazd autobusami lini 1 oraz 15.

W ramach prowadzonej działalności proponujemy profesjonalną obsługę osób fizycznych, osób prawnych w tym spółek, przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, fundacji i innych instytucji. W kancelarii uzyskają Państwo wysoki standard i wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, wysokości taksy notarialnej jak i wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu. W tym celu wskazany jest kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podejmujemy się dokonywania czynności również we wszelkich trudnych sprawach. Zapewniamy miłą obsługę.

Kancelaria Notarialna Anna Kultys, Katarzyna Skawińska zapewnia terminowe dokonywanie czynności notarialnych. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością analizując stan prawny, wskazując optymalne rozwiązania w tym podatkowe, w celu uzyskania pożądanego przez Klienta skutku prawnego.